BuildPro Group

№1/овд-сео/2018 від 3 липня 2018 року

Керівникам

 підприємств, організацій, установ

Шановний Керівник!

Можливо Вам добре знайомо, що в цьому році вступили в силу Закони України про оцінку впливу на довкілля (Закон України № 2059-VIII від 23 травня 2017 року (Відомості Верховної Ради (ВВР) 2017, № 29, ст.315) и про стратегічну екологічну оцінку (Закон України № 2354-VIII від 20 березня 2018 року (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2018, № 16, ст.138).

Можливо Вам  добре відомо, що штрафні санкції за невиконання підприємствами вимог цих Законів вельми суворі, аж до зупинки виробничої діяльності таких підприємств.

Процедура проведення оцінок впливу на довкілля не швидка, може  знадобіться  від 3 до 6 місяців. Пропонуємо вам заздалегідь подбати про підготовку до процесу проведення необхідних оцінок – оцінці впливу на довкілля та стратегічну екологічну оцінку.

Фахівці нашого підприємства приймали та приймають участь у проектах такого профілю, у тому числі  у міжнародних проектах, щодо питань впливу на довкілля в різних країнах та в різних проектах, в тому числі с компанією ЛУКОЙЛ – в Україні, в Румунії, в Болгарії, у Росії та Великобританії, компанією УРАЛЕЛЕКТРОМЕДЬ (Росія), компанією БЕЛКАЛІЙ (Білорусь), компаніями України: УКРГРАФІТ, ГЛИНИ ДОНБАСУ, КРИМСЬКІЙ ТИТАН, СТІРОЛ та інших; проекті ЮНЕП (ЮНЕСКО) в акваторії Аральського моря та прибережної частині Казахстану, проекті СКОПІ в акваторії Балтійського моря та в прибережних частинах країн балтійського регіону , проекті КОПЕРНІКУС в акваторії Чорного моря та в прибережних частинах країн чорноморського регіону, проекті ТАСІС на підприємствах України – морській порт ПІВДЕНИЙ та аеропорт БОРІСПІЛЬ.

Наше підприємство проводить комплекс необхідних робіт з підготовки звітів по оцінці впливу на довкілля та стратегічну екологічну оцінку, у тому числі за спеціалізацією щодо нафтогазової галузі та підприємств паливно-енергетичного профілю.

Роботи виконуються за участю фахівців комітетів Громадської Ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України та відділення Наук про Землю НАН України.

Звертайтеся до нас за допомогою.

З повагою,

Директор  Капінос В.І

Голова Комітету з питань інвестицій у геологічну,

гірничодобувну та гірничопереробну галузі   

 
Вы здесь: ЦЕНТР ЕКОЛОГІЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ, ІНЖИНІРИНГУ ТА РЄЕСТРУ, ТОВ

Контакты

65082, Украина, Одесса, пер. Маяковского, 9А

Вход